Postaramy się abyś wypadł jak najlepiej

Wiarygodność firmy można budować na wiele sposobów, ciężko jednak zaprzeczyć że dobre zdjęcia pracowników pozytywnie wpływają na zaufanie klientów. Dobrze wykonana fotografia biznesowa wywołuje w osobie, która ją ogląda określone emocje. I tak osoba, która zajmuje sie kontaktem z klientem powinna być przedstawiona tak aby podkreślić jej otwartość. Pracownika odpowiedzialnego za finanse warto pokazać jako osobę zasadnicza i twardo stąpająca po ziemi. Szef natomiast powinien być ukazany jako osoba roztropna i odpowiedzialna.

Mimo że fotografowani przez nas pracownicy, najczęściej pokazani są w eleganckich koszulach i garsonkach, na jednolitym tle lub w otoczeniu przestrzeni biznesowych, to jednak takimi zabiegami jak umiejętne kadrowanie, czy właściwe ustawienie modela możemy zdziałać naprawdę wiele aby uwidocznić cechy na których nam zależy.

Do każdego takiego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, staramy się poznać fotografowane osoby, aby przedstawić je w sposób profesjonalny ale i zgodny z ich usposobieniem oraz temperamentem.